Katalog- Zabawki edukacyjne

Hurtownia i sklep internetowy z zabawkami i artykułami dla dzieci

Zajmujemy się dystrybucją oraz importem artykułów dziecięcych. Od momentu powstania prężnie się rozwijamy, dzięki czemu dzisiaj jesteśmy popularną, cenioną hurtownią dla dzieci, a produkty ARTI nasi klienci mogą nabyć niemal w każdym sklepie z zabawkami i innymi artykułami dziecięcymi w całej Polsce. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować, że produkty dla dzieci z naszego sklepu internetowego oraz hurtowni dziecięcej odznaczają się nie tylko atrakcyjnym designem i funkcjonalnością, ale przede wszystkim są bezpieczne dla korzystających z nich maluchów. Każda oferowana w arti.pl zabawka, nocnik czy mebelek to produkty w pełni przyjazne dla Waszego dziecka.

Cechą wyróżniającą ofertę arti.pl jest wszechstronność. Dostarczamy produkty dziecięce dla niemowląt lub rocznych dzieci, jak również i tych nieco już starszych. Posiadamy szeroki wybór zabawek oraz artykułów związanych z aktywnością oraz codzienną opieką nad dzieckiem. Stąd też obok takich produktów, jak nocniki, leżaki, łóżeczka czy krzesełka nasz asortyment to także dziecięce maty edukacyjne czy inne różnorodne zabawki, angażujące do zabawy dzieci w różnym wieku. Ciekawym rozwiązaniem, na które pragniemy zwrócić uwagę jest połączenie cech zabawowych z funkcjonalnością edukacyjną. Dlaczego stoliczek czy krzesełko nie mogą, służąc jako mebel, oddziaływać jednocześnie na wyobraźnię i zmysły dziecka?

Edukacja dzieciaków przede wszystkim

W naszej hurtowni znajdą Państwo takie artykuły (dla dzieci) jak: łóżeczka dziecięce, wózki dziecięce, różne modele rowerków (od rowerów biegowych dla maluszków, po rowery typu BMX dla trochę starszych dzieci). Oferujemy także:

  • bujaki,
  • chodziki,
  • foteliki samochodowe,
  • kojce,
  • krzesełka do karmienia,
  • leżaczki,
  • nocniki.

Państwa maluchy z pewnością docenią natomiast szeroki wybór zabawek, jakie oferujemy: stoliczki i stojaki edukacyjne, pojazdy na pedały oraz na akumulatory, czy specjalne maty edukacyjne dla dziecka. Sklep dla dzieci ARTI oferuje też bogaty wybór kolorowych hulajnóg i huśtawek. Hurtownia artykułów dziecięcych ARTI dysponuje szerokim asortymentem produktów dla dzieci, niezbędnych do wyposażenia pokoju Waszych pociech - Wszystko dla dzieci!

Zapraszamy do pełnego przeglądu różnych kategorii naszych produktów firmy handlowe, zajmujące się dystrybucją dziecięcych artykułów edukacyjnych i innych. Wszechstronność wyboru, dobra jakość, ciekawa i atrakcyjna stylistyka oraz przystępne ceny - to najważniejsze, choć nie jedyne atuty naszej oferty.


Bączek ARTI Edu-Carousel 3629

Bączek ARTI Edu-Carousel 3629

22,00
Karuzelka z projektorem ARTI Dream

Karuzelka z projektorem ARTI Dream

148,00
Laptop ARTI 2010-7A Animal Sound pomarańczowy

Laptop ARTI 2010-7A Animal Sound pomarańczowy

54,00
Wózek - pchacz ARTI A209-2 Duck & Rabbit Music żółty

Wózek - pchacz ARTI A209-2 Duck & Rabbit Music żółty

88,00
Wózek - pchacz ARTI A2098 Happy Animal zółty

Wózek - pchacz ARTI A2098 Happy Animal zółty

110,00