Jako importer rowerków dziecięcych posiadamy w naszej ofercie bogaty wybór tego typu produktów.

Rowerek dla dziecka jest rzeczą niezwykle istotną, ponieważ to właśnie od wyboru pierwszego roweru dziecięcego zależy to, czy dziecku spodoba się ten rodzaj aktywności. Dlatego właśnie nasze jednoślady zostały wykonane w sposób jak najbardziej atrakcyjny dla małych sportowców. Dołożyliśmy szczególnych starań, aby pierwszy rower Państwa dziecka był kolorowy, posiadał rozmaite kształty i wiele ciekawych funkcji umilających przejażdżkę.
W swoim asortymencie posiadamy rowerki dziecięce trójkołowe, rowery dla dzieci typu BMX z dodatkowymi kółkami, świetnie nadające się do nauki.
Gwarantujemy, że każdy pojazd z naszej oferty posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa i jakości, a także jest dostosowany do najwyższych standardów, jakie powinny spełniać rowery dziecięce. Jeżeli pragną Państwo obdarować swojego podopiecznego bezpiecznym i starannie wykonanym rowerkiem dla dziecka, nic prostszego.
Rowery dziecięce to nasza pasja! Jesteśmy szczęśliwi, kiedy nasi klienci decydują się na zakup naszego roweru dla swoich pociech: rowerka biegowego dla najmłodszych, rowerka trójkołowego dla nieco starszych dzieci i kiedy w końcu ich podopieczny dostaje swój pierwszy rowerek typu BMX.

Zapoznaj się z naszymi
- rowerkami dziecięcymi trójkołowymi
- rowerami dziecięcymi typu BMX
- rowerami dziecięcymi typu biegowego