Katalog- Rowerki biegowe

Oferujemy Państwu nowoczesne rowerki biegowe dla dzieci, które zapewnią mnóstwo frajdy i przyniosą wiele okazji do wspaniałej zabawy z maluchem. Nasze rowery biegowe są kolorowe, przyciągają wzrok nowoczesnym designem i ciekawymi rozwiązaniami estetycznymi – każde dziecko znajdzie wśród nich swój ulubiony model. Polecane przez nas rowery biegowe posiadają ekologiczne ramy, są również wyposażone w łożyska i skrętną kierownicę. Są one drewniane, co przekłada się na to, iż każdy z rowerków jest niezwykle lekki. To nie jedyna zaleta tego małego pojazdu - jest on również bardzo bezpieczny. Rodzice potwierdzają, że rowerki biegowe dla dzieci ułatwiają najmłodszym naukę jazdy na rowerze – gdy dziecko zostawia rowerek biegowy na rzecz tradycyjnego pojazdu, nie ma problemów z utrzymaniem równowagi. To duża różnica w porównaniu z rowerkami czterokołowymi, które nie sprawdzają się przy nauce jazdy na trudnym terenie.

Rowerek biegowy doskonały do nauki

Trudno jest w jednym zdaniu podsumować wszystkie korzyści, jakie przynosi dziecku rowerek biegowy - są to bowiem wartości niewymierne i bardzo istotne dla prawidłowego rozwoju malucha. Trudno bowiem przecenić wpływ rowerków biegowych na rozwój koordynacji ruchowej. Dzięki drewnianemu rowerkowi biegowemu dziecko uczy się utrzymywać równowagę, łatwiej będzie też maluchowi wsiąść na zwyczajny rower, kiedy tylko osiągnie właściwy wiek. Wszystko to sprawia, że jest on idealnym prezentem dla dziecka.

    Rowerki biegowe i ich zalety dla dzieci oraz rodziców:
  • prosta konstrukcja sprawia, że dziecko skupia się na nauce jazdy,
  • odpychanie się od podłoża nogami pozwala na opanowanie równowagi,
  • rowerek biegowy to komfort jazdy: maluch utrzymuje prawidłową sylwetkę,
  • dziecko nie ma problemu w pokonywania trudnych terenów,
  • rowerki biegowe drewniane są lekkie i nie uczulają.

Wszystkie spośród dostępnych w naszej sprzedaży rowerków biegowych dla dzieci będą nie tylko bawić, ale też uczyć i rozwijać naszych podopiecznych. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem rowerów biegowych. Spośród wielu kolorów i typów, z pewnością każdy z Państwa wybierze idealny egzemplarz dla swojego dziecka.


Chwilowo brak produktów w tej kategorii.