Katalog- Akcesoria

Prezentujemy korzystną cenowo ofertę, w której znajdziecie Państwo akcesoria dla dzieci produkowane przez naszą firmę. Wśród dostępnych w naszej hurtowni akcesoriów znajdą Państwo między innymi torby podróżne, które stanowią praktyczne rozwiązanie podczas wypoczynku, podróży czy spaceru z Państwa maluchem. Pojemna, nieprzemakalna torba pomieści wszelkie niezbędne akcesoria dziecięce, w tym zabawki, ubranka, kosmetyki oraz, co najistotniejsze, butelkę ze smoczkiem - dla maksymalnej wygody torby zostały wyposażone w pionową, ściąganą kieszeń boczną.

Dostępne u nas torby produkowane są w wielu wersjach kolorystycznych, zaś ich unikalny, ergonomiczny krój pozwala na zawieszenie ich na ramie wózka. Pomimo dużej pojemności, torby zajmą niewiele miejsca w samochodowym bagażniku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów dla dzieci.

Jako dystrybutor akcesoriów dziecięcych, cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów, które to zyskaliśmy dzięki solidnej jakości oferowanych produktów. Gwarantujemy bezpieczeństwo, solidność i trwałość wszystkich oferowanych przez nas produktów.


Torba ARTI Baby VIP Orange Green

Torba ARTI Baby VIP Orange Green

27,00