Katalog- Akcesoria

Prezentujemy korzystną cenowo ofertę, w której znajdziecie Państwo akcesoria dla dzieci produkowane przez naszą firmę. Wśród dostępnych w naszej hurtowni akcesoriów znajdą Państwo między innymi torby podróżne, które stanowią praktyczne rozwiązanie podczas wypoczynku, podróży czy spaceru z Państwa maluchem. Pojemna, nieprzemakalna torba pomieści wszelkie niezbędne akcesoria dziecięce, w tym zabawki, ubranka, kosmetyki oraz, co najistotniejsze, butelkę ze smoczkiem - dla maksymalnej wygody torby zostały wyposażone w pionową, ściąganą kieszeń boczną.

Dostępne u nas torby produkowane są w wielu wersjach kolorystycznych, zaś ich unikalny, ergonomiczny krój pozwala na zawieszenie ich na ramie wózka. Pomimo dużej pojemności, torby zajmą niewiele miejsca w samochodowym bagażniku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów dla dzieci.

Jako dystrybutor akcesoriów dziecięcych, cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów, które to zyskaliśmy dzięki solidnej jakości oferowanych produktów. Gwarantujemy bezpieczeństwo, solidność i trwałość wszystkich oferowanych przez nas produktów.


Torba ARTI Baby VIP Blue

Torba ARTI Baby VIP Blue

27,00
Torba ARTI Baby VIP Green

Torba ARTI Baby VIP Green

27,00
Torba ARTI Baby VIP Orange Green

Torba ARTI Baby VIP Orange Green

27,00
Torba ARTI Baby VIP Pink

Torba ARTI Baby VIP Pink

27,00