Katalog- Wózki spacerowe

Jesteśmy znaną na polskim rynku hurtownią z wózkami dla dzieci, dlatego możemy zapewnić, że oferowane przez nas wysokiej klasy wózki spacerowe dla dzieci są maksymalnie bezpieczne i wyjątkowo funkcjonalne. Prezentujemy estetycznie wykonane, kolorowe i przede wszystkim wygodne wózki dla dzieci do 3-4 lat, w pełnej gamie kolorystycznej. Nasi klienci mogą wybierać spośród wózków dwukolorowych. Szarość, czerń lub granat występujące jako uzupełniające kolory, skutecznie równoważą intensywne, nasycone kolory podstawowe, dzięki czemu cechą charakterystyczną naszych wózków dziecięcych (również wózków parasolek!) jest, oprócz bezpieczeństwa i funkcjonalności, również atrakcyjny, klasyczny design.
Każdy dostępny tu wózek spacerowy wykonano z najwyższą starannością, jest on wyposażony w wielostopniowe opcje regulacji oraz liczne dodatkowe usprawnienia. Dzięki temu użytkowanie naszego wózka dziecięcego jest niezwykle łatwe i wygodne o każdej porze roku. Wykorzystując go na krótkim spacerze lub podczas dłuższej wyprawy, można go szybko i łatwo dostosować do warunków drogowych i pogodowych. Każda spacerówka dla dziecka, nie wykluczając dostępnego u nas popularnego wózka parasolki, posiada wyjątkowo mocne, amortyzowane kółka, dzięki którym spacer dla malucha przebiega bez przykrych niespodzianek.

Funkcjonalne wózki dla dzieci

Dzieciece wózki parasolki zapewniają dodatkową wygodę podczas dłuższych wypraw, które z powodzeniem można odbywać z dziećmi w wieku 3-4 lat. W razie potrzeby przebycia części trasy np. autobusem taki wózek dziecięcy można w kilka chwil złożyć, aby nie zajmować zbędnego miejsca, a po chwili ponownie użyć go do kontynuacji spaceru. Spacerówka parasolka to także praktyczne rozwiązanie dla rodziców, którzy zamierzają wybrać się w podróż samochodową ze swoją pociechą. Spakowanie wózka do bagażnika nie będzie stanowić najmniejszego problemu.
Jako popularny i cieszący się dobrą opinią wśród klientów producent i zarazem hurtownia najlepszych wózków dziecięcych, dokładamy wszelkich starań, by każdy oferowany na naszym portalu wózek spacerowy spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa. Tanie wózki dziecięce, które znajdą Państwo w naszej ofercie w niczym nie ustępują wózkom spacerowym popularnych marek. Gwarantujemy szeroki wybór najlepszych wózków dla dzieci w rozsądnej cenie.

Podsumowując, zalety naszych wózków spacerowych to przede wszystkim:

  • wygoda,
  • atrakcyjny wygląd,
  • praktyczne regulacje,
  • opcja składania-rozkładania,
  • przystępne ceny.

Jesteśmy przekonani, że wybrane w naszym sklepie wozki spacerowe będą dużym udogodnieniem dla rodziców bądź opiekunów, którzy chcą zapewnić dziecku komfort częstego zwiedzania najbliższych okolic i relaksu na świeżym powietrzu.


Wózek ARTI Walker-Plus Pink/Grey Princess

Wózek ARTI Walker-Plus Pink/Grey Princess

285,00
Wózek ARTI Walker-Plus Red/Grey Winner

Wózek ARTI Walker-Plus Red/Grey Winner

285,00
Wózek ARTI Walker-Plus Violet Princess

Wózek ARTI Walker-Plus Violet Princess

285,00