Katalog- Leżaczki

Oferujemy Państwu szeroki wybór bajecznie kolorowych leżaczków dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. W naszej atrakcyjnej cenowo ofercie rodzice naszych milusińskich odnajdą zarówno leżaczek dla niemowlaka, jak i większe modele. Odznaczające się nieprzeciętną wygodą i komfortem leżaczki dla niemowląt z funkcją kołyski, posiadają również funkcjonalne siedzisko obrotowe (360 stopni!).
Każdy z naszych produktów wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Miękki welur gwarantuje najwyższy komfort. Oferowane przez ARTI akcesoria dla dzieci za każdym razem stanowią idealne połączenie sprawdzonych rozwiązań technicznych z nowoczesnym designem – każdy prezentowany tutaj leżaczek dla dziecka i niemowlaka jest tego najlepszym przykładem.
Jako producent leżaczków dla dzieci i niemowląt, gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo naszych produktów. Zastosowanie 3-punktowych pasów bezpieczeństwa sprawia, że zarówno dziecko, jak i rodzic czują się pewnie. W naszym sklepie internetowym mogą się Państwo zapoznać z dokładnym opisem każdego dostępnego w sprzedaży leżaczka dla dziecka. Dzięki temu wybiorą Państwo produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Waszych oraz Waszej pociechy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Naszego leżaczka potrzebuje każde dziecko!


Leżaczek - Bujaczek ARTI Beauty UC68 muzyka, masaż, Pomarańczowy

Leżaczek - Bujaczek ARTI Beauty UC68 muzyka, masaż, Pomarańczowy

123,00
Leżaczek ARTI Edu Soft-Play 971 Blue Bird Dog Cat

Leżaczek ARTI Edu Soft-Play 971 Blue Bird Dog Cat

158,00
Leżaczek ARTI Edu Soft-Play 971 Green Giraffe

Leżaczek ARTI Edu Soft-Play 971 Green Giraffe

170,00