Katalog- Stoliki edukacyjne

Zapraszamy naszych klientów do zapoznania się z ofertą stolików edukacyjnych. Cieszące się popularnością stoliki edukacyjne stanowią już niemal niezbędny element wystroju pokoju małego dziecka, z czasem zyskały nawet status mebelków dla dzieci. Prezentowane zabawki i mebelki dziecięce cenione są za atrakcyjny design, jakość wykonania i funkcjonalność, ale przede wszystkim jednak za nieoceniony wpływ, jaki stoliki dziecięce wywierają na rozwój ruchowy i poznawczy dzieci. Manipulując przy elementach przymocowanych do blatu stolika dla dziecka nasze pociechy doskonalą swoją motorykę małą, wprawiając je w ruch i eksperymentując rozwijają się poznawczo. Trudno zatem przecenić wpływ stolika edukacyjnego na rozwój dziecka.

    Meble edukacyjne dla dzieci, w tym w szczególności stoliki edukacyjne, to praktyczne pod wieloma względami sprzęty. Zapewniają one m.in.:
  • miejsce do zabawy,
  • rolę edukacyjną i rozwojową,
  • różnorodność bodźców,
  • utrwalanie uwagi i koncentracji,
  • zaangażowanie.

Istotne jest także odpowiednie przystosowania stolika do wzrostu dziecka. Dzięki temu maluch nie musi wydatkować zbędnego wysiłku, aby znaleźć się przy stoliku, co w jakiś sposób mogłoby go zniechęcać i skłaniać do zmiany aktywności. Tym sposobem dziecięcy stolik edukacyjny staje się jednym z ważniejszych elementów otoczenia malca, rekwizytem, z którego będzie chciał regularnie korzystać. W naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście rodzajów tych mebli dziecięcych, dostępnych w różnych kształtach, wersjach kolorystycznych, w rozmaitych zakresach tematycznych. Polecamy uwadze stolik edukacyjny skoczek, który zapewnia także funkcję siedzenia. Jest to mebelek skonstruowany z myślą o mniejszych dzieciach, które już mogą siedzieć, ale jeszcze nie przyswoiły sobie umiejętności samodzielnego chodzenia. Bogactwo rekwizytów sprawia, że jest to mebel edukacyjny mocno angażujący uwagę i ciekawość malucha. Stolik dla dziecka to zabawka dla młodszych i starszych, idealna zarówno do samodzielnej pracy dziecka, jak i wspólnych psot z rodzicem. Polecane przez firmę ARTI stoliki edukacyjne będą idealnymi prezentami, które bawią i uczą. O takich meblach dla dzieci marzą wszystkie maluchy!


Stolik uczący 668-74 ML

Stolik uczący 668-74 ML

107,00
Stolik uczący 668-75 ML

Stolik uczący 668-75 ML

107,00