Szanowni Państwo,

jesteśmy jednym z największych importerów i eksporterów w swojej branży w Polsce. Dzięki swoim kontaktom w różnych częściach Świata pragniemy Państwu zaoferować usługi polegające na wyszukiwaniu towarów, wycenie towarów, obliczaniu należności celno-podatkowych, obliczaniu kosztów transportu, obliczaniu opłacalności przedsięwzięcia i wreszcie organizacji importu towarów, maszyn i części z zagranicy. Wszystko to w bardzo rozsądnej cenie i krótkim czasie.

Jako, że szczególnie opanowane mamy rynki wschodnioazjatyckie (Chiny, Taiwan, Vietnam, Tajlandia, Hong Kong, Malezja, Indie i inne) polecamy swoje usługi związane z obsługą tych rynków w obu kierunkach.

Patrząc na biznes perspektywistycznie i długofalowo budujemy trwałe relacje z Klientami i Dostawcami, dzięki czemu otrzymujemy preferencyjne warunki cenowe.

Jeśli na naszej stronie nie znajdziecie Państwo interesującego Was produktu - prosimy wysłać do nas formularz klikając TUTAJ.

Swoje usługi polecamy w różnych branżach, dlatego będzie nam miło jeśli będziemy mogli odpowiedzieć na każde Państwa zapytanie. Jednocześnie informujemy, że dołożymy wszelkich starań aby czas odpowiedzi na każde zapytanie wynosił nie więcej jak 2 dni robocze, a przedstawianie konkretnych ofert cenowych do kilku dni.

Prosimy o zapoznanie się z bezkonkurencyjnym Cennikiem naszych usług i warunkami płatności.

Irek Cybulski
swiss fake cartier